Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

Блоги

Захист Дмитра Реви оголосив режим «публічної тиші» - через провокації

До прийняття рішення Індустріальним судом у справі терактів у Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові захист Дмитра Реви дотримуватиметься режиму «публічної тиші».

Анонс прес-конференції в Дніпропетровську

15 жовтня о 12:00 у Дніпропетровську в інформагентстві "ДнепрПОСТ" відбудеться прес-конференція на тему: "Команда захисту Дмитра Реви оголошує режим "публічної тиші" до рішення у справі дніпропетровських терактів".

Участь у прес-конференції візьмуть Оксана Томчук - адвокат Дмитра Реви, та Андрій Денисенко - координатор громадської організації ГРАД.

Онлайн-трансляція прес-конференції передбачається за посиланням: http://dneprpost.info/online.html

Тиск і провокації проти активістів кампанії 4Reva набувають дедалі кримінальніших форм

Координатор ГО ГРАД Андрій Денисенко опублікував на свої сторінці у мережі Фейсбук інформацію про підпал дверей квартири, де зареєстрована громадська організація ГРАД і мешкають його рідні (посилання на пост). Денисенко пов'язує цей інцидент із своєю підтримкою кампанії на захист Дмитра Реви і нагадує про схожу провокацію проти координатора громадської ініціативи 4Reva Оксани Томчук, якій пошкодили автівку.

Тягнибок і Симоненко одночасно просять Пшонку розібратися чи законно Реву записали в «терористи»

Звернення до ГПУ щодо фальсифікації доказів проти Дмитра Реви та його незаконного притягнення до кримінальної відповідальності в якості «пособника терористам» одночасно направили лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок та лідер КПУ Петро Симоненко.

СБУ йшла на угоду із «дніпропетровськими терористами» після вибухів у запорізькому «Сільпо»?

Свідки, які можуть розповісти про переговори з так званими «дніпропетровськими терористами», не були опитані навіть на досудовому слідстві. Про це стало відомо в ході засідання 18 вересня в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська зі свідчень Сергія Сахарова, організатора концертів групи «Ремонт води», до складу якої входять троє засновників компанії «Фоззі груп», котрій належить торговельна мережа «Сільпо».

"Дніпропетровські теракти". Як працювала СБУ (аудіо)

У долученому файлі - фрагменти допитів свідків у судовому засіданні 11 вересня. Кожен сам зможе зробити висновки, наскільки слідчі СБУ робили все можливе, аби якнайшвидше встановити терористів

(щоби продивитися файл, відкрийте пост повністю через заголовок)

Заява про тиск на захист Дмитра Реви

В машині адвоката Дмитра Реви, його рідної сестри Оксани Томчук розбили скло і забрали низку документів, пов’язаних із захистом Реви. Про це вона дізналася зранку 13 вересня біля свого будинку в Дніпропетровську.

«Дніпропетровські теракти» були «освячені» СБУ?

Слідчі СБУ мали можливість ще в листопаді 2011 року викрити терористів, але не скористалися нею і допустили вибухи 27 квітня. Такий висновок можна зробити після показів свідків в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська.

 

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.