Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

Тягнибок і Симоненко одночасно просять Пшонку розібратися чи законно Реву записали в «терористи»

Звернення до ГПУ щодо фальсифікації доказів проти Дмитра Реви та його незаконного притягнення до кримінальної відповідальності в якості «пособника терористам» одночасно направили лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок та лідер КПУ Петро Симоненко.

Адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук відзначила, що Генеральна прокуратура змінила свою реакцію на останні депутатські звернення у справі. Якщо в червні цього року ГПУ дозволила собі фактично проігнорувати звернення Віктора Януковича (молодшого), то нещодавні звернення народних депутатів генпрокуратура переадресувала до прокуратури Дніпропетровської області не з банальним формулюванням «для розгляду», а для взяття до уваги при підтримці державного обвинувачення у суді.

«Такий поворот я пов’язую із тим натиском звернень, що надходили до прокуратури від народних депутатів з усіх фракцій – від «Свободи» до Компартії. Я вдячна всім народним обранцям, які попри різні ідеологічні погляди сприяють відновленню попраних конституційних прав мого брата і підзахисного. Особлива подяка нардепам від Партії регіонів, які спрямували прокурору Дніпропетровської області звернення від усієї фракції. Думаю, зараз на часі стоїть питання про створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді, аби врешті розібратися і з іншими фальсифікаціями у справі так званих «дніпропетровських терористів», - заявила Оксана Томчук.

Наразі в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська, де слухається справа, свідки обвинувачення і захисту підтверджують покази Дмитра Реви про його причини перебування у центрі Дніпропетровська у день вибухів та доводять повну абсурдність висунутого йому обвинувачення.

Як відомо, Дмитрові закидають пособництво при здійсненні вибухів 27 квітня у Дніпропетровську і все обвинувачення зводиться до того, що він знайомий із головним обвинуваченим Віктором Сукачовим, перебував у центрі міста орієнтовно у той самий час, коли сталися вибухи і отримав від Сукачова смс: «Никто из наших не пострадал?». І підсудні, і свідки у судовому засіданні повідомляють, що під «нашими» йшлося про спільних друзів Сукачова і Реви, а не якусь терористичну групу, оскільки Рева навіть не був знайомий із другим головним обвинуваченим Віталієм Федоряком. Перебування Реви у центрі міста не дивує нікого із його знайомих: маршрут був звичним для Дмитра, а поїздка була пов’язана зі сплатою кредиту.

Раніше захистом було доведено безпідставність затримання Дмитра Реви, приводом для якої послужив дзвінок під час обшуку, зроблений з його мобільного телефону на телефон Сукачова начебто для того, щоби «попередити подільника». Як виявилося, в дійсності дзвінок здійснив не Рева, а оперуповноважений СБУ Олександр Пилипенко.

Як відомо, заслужений юрист України доктор юридичних наук Микола Хавронюк, проаналізувавши матеріали справи зробив висновок про відсутність у діях Дмитра Реви ознак будь-якого злочину. Висновок долучений до матеріалів справи.

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.