Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

Тиск і провокації проти активістів кампанії 4Reva набувають дедалі кримінальніших форм

Координатор ГО ГРАД Андрій Денисенко опублікував на свої сторінці у мережі Фейсбук інформацію про підпал дверей квартири, де зареєстрована громадська організація ГРАД і мешкають його рідні (посилання на пост). Денисенко пов'язує цей інцидент із своєю підтримкою кампанії на захист Дмитра Реви і нагадує про схожу провокацію проти координатора громадської ініціативи 4Reva Оксани Томчук, якій пошкодили автівку.

«В даному випадку не просто йдеться про хуліганські дії чи пошкодження майна, а про перешкоджання законній громадській діяльності і ми будемо наполягати на розслідуванні цього злочину, встановленні винних і притягненні їх до кримінальної відповідальності. Той хто це зробив, діяв не лише проти справи звільнення Дмитра Реви, а передусім – проти державних інтересів України. Напевно, ми за їхнім розрахунком зараз повинні почати закликати ЄС не підписувати Угоду про Асоціацію чи обвинувачувати в усьому високих посадових осіб. Самі ж організатори провокацій проти мене і Денисенка, очевидно, планують залишитися в тіні», - заявила з цього приводу Оксана Томчук, яка є адвокатом і рідною сестрою Дмитра.  

Як повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Андрій Денисенко, Учора ввечері (08.10), о 20.45 у двері квартири у Дніпропетровську, де живуть його 60-річна мати і 83-річна бабуся, кинули пляшку з запалювальною сумішшю.

«Слава Богу, сусіди почули звук вибуху, сполошилися, одразу побачили й загасили пожежу. Ніхто не постраждав, обгоріли наші і сусідські двері, трохи потріпалися нерви. Міліція й пожежна інспекція відреагували оперативно, виїхали на місце подій та склали відповідні акти і протоколи. Справою поки що займається Кіровський райвідділ МВС у м. Дніпропетровську.

Справа в тім, що за цією адресою зареєстрована громадська організація ГРАД (Громадянський актив Дніпра), ці квартира і будинок значаться на градівських бланках для листування, на поштову скриньку регулярно приходять відповіді від різних правоохоронних органів і органів влади.

Переконаний, те, що сталося, напряму пов'язане з ГРАДом, моєю діяльністю як його керівника. Головна справа, якою я займаюся останній рік - допомога у звільненні Дмитра Реви, безпідставно обвинуваченого у пособництві "дніпропетровським терористам" та рік і чотири місяці незаконно утримуваного за гратами. Чим можу - досвідом, зв'язками, працею - підтримую Оксану Томчук, Ларису Реву, рідних Дмитра в їхній справедливій боротьбі з системою. Роблю це не вельми публічно, але всі, хто "в темі", добре про це знають. І це не до вподоби тим, хто причетний до фальсифікації доказів проти Дмитра, всієї справи "дніпропетровських терактів" і хто обов'язково відповідатиме за це перед законом після неминучого звільнення і виправдання Реви.

Слухання в Індустріальному суді добігає кінця, рішення, вочевидь, буде ще до нового року. Резонансна справа, яка завдає непотрібних збитків і без того проблемній репутації України в галузі прав людини напередодні укладання Асоціації з ЄС, знаходиться на контролі народних депутатів від різних фракцій, генеральної прокуратури і адміністрації президента. Невинуватість Реви і незаконність подальшого його ув'язнення очевидні для всіх. Саме це і викликає істерику у деяких сил. Не минуло і місяця, як 13 вересня невідомі вдерлися в автівку сестри і захисниці Дмитра Реви Оксани Томчук, а перед тим порізали їй колесо. Особисто я розцінюю ці тупі й примітивні провокації і спроби залякати чи, радше, вивести з себе представників правозахисної кампанії 4Reva, як спробу дестабілізувати ситуацію і форму тиску на прокуратуру і суд, які, щиро переконаний, спроможні зайняти у цій справі позицію закону і справедливості», - пише Андрій Денисенко.

Нагадаємо, у травні цього року громадська організація ГРАД двічі виступала із ініціативою взяти Дмитра Реву на поруки для його звільнення з-під арешту.

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.