Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

Захист Дмитра Реви оголосив режим «публічної тиші» - через провокації

До прийняття рішення Індустріальним судом у справі терактів у Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові захист Дмитра Реви дотримуватиметься режиму «публічної тиші».

Основна причина цього рішення – низка провокацій проти нашої команди, які сталися протягом останнього місяця. Спочатку порізали шини в моїй автівці, потім вибили в ній скло, вдерлися і викрали документи у справі. Далі — кинули пляшку з запалювальною сумішшю у двері рідним Андрія Денисенка за адресою реєстрації очолюваної ним ГО ГРАД. Кілька днів тому з дрібнокаліберної рушниці вистрелили у вікно дитячої кімнати близького родича адвоката Дмитра Реви Віталія Погосяна. А щойно стало відомо, що готується спроба публічної дискредитації Андрія Денисенка.

Усі ці події ми пов'язуємо з бажанням впливових, але достеменно невідомих нам сил дестабілізувати ситуацію не лише довкола справи, розпаливши конфлікт у трикутнику “захист Реви – суд – прокуратура”, але й, використовуючи резонансність цієї справи, створити напругу у суспільстві. Це не просто спроба залякати нас і форма тиску на суд, це провокація проти нашої команди на ескалацію публічного конфлікту і обвинувачення інших суб'єктів процесу та влади.

Це збігається у часі не лише з закінченням судового процесу з найгучнішої терористичної справи, але й з підготовкою до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, який руба ставить перед Україною питання дотримання прав людини, реформування судової та правоохоронної системи.

Ми не боїмося цього тиску, але й не хочемо грати за чужими правилами і не дамо розіграти ні себе, ні справу захисту невинуватої людини в інтересах явно деструктивних сил. Саме тому ми стишуємо публічну складову нашої кампанії.

До рішення суду лишилися лічені тижні. За рік слухання справи захист Дмитра Реви і активісти кампанії 4Reva довели невинуватість Дмитра, його непричетність до скоєння терористичних актів і абсурдність пред'явлених йому обвинувачень.

Весь цей час ми долали презумпцію винуватості, яка негласно діє у правоохоронній та судовій системах України, і фактично провели власне слідство, під час якого довели і зафіксували це в матеріалах справи, що основний доказ проти Реви – дзвінок під час обшуку на телефон Сукачова – зроблений не ним, а оперуповноваженим СБУ. Ми також викрили низку системних недоліків і фальсифікацій, які ставлять під сумнів офіційну версію слідства.

Ми виконали усі задачі, які стояли перед нами у публічній площині і, завдяки підтримці журналістів, змогли донести правду до суспільства, сторони державного обвинувачення і суду. Немає жодного сумніву, що за цей час нас почули всі, хто готовий був слухати і робити власні висновки.

“Справа Реви” знаходиться на контролі народних депутатів різних фракцій, генеральної прокуратури та адміністрації президента. Відтак, ми сподіваємось на те, що в суду стане мудрості та волі прийняти справедливе і правосудне рішення відносно долі Дмитра Реви.

 

Координатор громадської інінціативи 4Reva Оксана Томчук

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.