Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

«Терорист № 1» зізнався у вибухах під тиском – щоби звільнити невинуватих Реву і Просвірніна

Віктор Сукачов, обвинувачений разом із Віталієм Федоряком в організації та здійсненні терактів у Дніпропетровську, Харкові і Запоріжжі, каже, що його вимусили дати покази проти себе. На одному із перших допитів він зазначив, що давав покази, оскільки сподівався, що це сприятиме звільненню невинуватих осіб – Дмитра Реви та Льва Просвірніна, обвинувачених у пособництві терористам.

«Сподіваюся, що це дозволить швидше звільнити арештованих, крім мене з Федоряком», - заявив Віктор Сукачов перед дачею показів на досудовому слідстві ще 6 червня 2012 року. При чому ця заява не була включена до протоколу, але відображена на відеофіксації, запис якої був продемонстрованій під час слухання справи 1 жовтня в Індустріальному суді Дніпропетровська.

«У даному випадку йшлося про Просвірніна і Реву. У зв’язку з тим, що я знав, що вони затримані», - повідомив Віктор Сукачов у суді. Він неодноразово робив заяви про непричетність Реви і Просвірніна до терактів, а також про те, що погодився зізнатися в здійсненні вибухів в обмін на їхнє звільнення.

Під час демонстрації у суді відеозапису відтворення подій, коли Віктор Сукачов начебто вказує, як відбувалася закладка вибухівки у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі у 2011 році, підсудний сказав, що ці покази не є достовірними. Віктор Сукачов зазначив, що частина із того, що він говорив була ним наперед завчена, а співробітники СБУ здійснювали тиск на нього у перервах між слідчими діями.

«Це чергове підтвердження сфабрикованості звинувачень проти Реви і Просвірніна, яких використали як заручників з метою витиснути зізнання Сукачова. Співробітники СБУ прямим текстом говорили мені, що мого брата Дмитра Реву випустять одразу по закінченню слідства, що всім очевидна його невинуватість. Але він уже рік і чотири місяці знаходиться за гратами і досі є заручником цієї злочинної системи. Очевидно, причина невиконання спецслужбами угоди з Сукачовим щодо Реви і Просвірніна у тому, що за чотирьох підсудних замість двох вони отримали удвічі більше зірочок, посад, нагород і премій – це просто верх беззаконня і цинізму», - зазначила адвокат і рідна сестра Дмитра Реви Оксана Томчук.

Віктор Сукачов поки що визнав у суді частково свою провину, вичерпні свідчення у суді він ще не давав. Підсудний обіцяв надати покази по завершенню допиту свідків, що імовірно відбудеться у жовтні.

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.