Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

СБУ йшла на угоду із «дніпропетровськими терористами» після вибухів у запорізькому «Сільпо»?

Свідки, які можуть розповісти про переговори з так званими «дніпропетровськими терористами», не були опитані навіть на досудовому слідстві. Про це стало відомо в ході засідання 18 вересня в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська зі свідчень Сергія Сахарова, організатора концертів групи «Ремонт води», до складу якої входять троє засновників компанії «Фоззі груп», котрій належить торговельна мережа «Сільпо».

Після вибуху в супермаркеті «Сільпо» у місті Запоріжжі в жовтні 2011 року на електронну пошту пана Сахарова надходили повідомлення з вимогами терористів до власників «Фоззі груп». У першому листі від 28 листопада його автори взяли на себе відповідальність за вибух та запропонували угоду, згідно з якою терористи не будуть влаштовувати вибухів на об’єктах «Фоззі Груп», а також мінувати місця проведення концертів гурту «Ремонт води» в обмін на 150 тисяч євро. Це повідомлення Сахаров переслав начальнику служби безпеки компанії. А вже 1 грудня він отримав листа, у якому йшлося: «Приветствуем судя по всему мы пришли к соглашению…».

Тобто наступне повідомлення терористів свідчить про те, що вони побачили сигнали на виконання їхніх умов.

У матеріалах кримінальної справи немає жодних відомостей про те, хто, як і з якою метою ішов на переговори з терористами, а начальник служби безпеки «Фоззі груп» навіть не був допитаний слідчими СБУ. Втім, попри клопотання захисту, суд відмовив у його допиті, який міг би допомогти встановити ці факти у судовому засіданні.

«Можлива тільки одна причина того, що надзвичайно важливі свідки переговорів з терористами опинилися поза увагою СБУ – ці переговори вела сама СБУ. Суд має не покривати тих, хто не зміг чи не схотів вчасно знешкодити Сукачова і Федоряка, а розібратися про що домовлялися наші спецслужби з організаторами вибухів і чому вони приховують факт і зміст цієї угоди. Мене обурює, що мій брат і підзахисний Дмитро Рева, який абсолютно не причетний до вибухів, понад рік знаходиться за гратами за надуманим обвинуваченням у пособництві Сукачову і Федоряку, а справжні пособники терористів із СБУ не лише гуляють на волі, але й отримали позачергові звання, підвищення і державні нагороди», - заявила адвокат і сестра Дмитра Реви Оксана Томчук.

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.