Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

Заява про тиск на захист Дмитра Реви

В машині адвоката Дмитра Реви, його рідної сестри Оксани Томчук розбили скло і забрали низку документів, пов’язаних із захистом Реви. Про це вона дізналася зранку 13 вересня біля свого будинку в Дніпропетровську.

«Про розбите скло в машині мені зранку повідомили сусіди. Нічого з цінних речей не зникло: у машині були дорогі окуляри, шкіряна візитниця, дитяче крісло, свідоцтво про народження мого сина, - нічого із цих речей не взяли. Навіть магнітолу не намагалися витягти. Все, що в першу чергу цікавить грабіжників – на місці. Проте перетрушені всі документи. Забрали лише ті з них, де стояло прізвище Реви», – повідомила Оксана Томчук.

Вона каже, що зниклі документи є важливими, але вони не становлять таємниці та стосуються виключно справи про теракти у Дніпропетровську, Запоріжжі і Харкові, адвокатської та громадської діяльності пані Томчук як захисниці Дмитра Реви та координатора громадської ініціативи "4Reva".

«У неділю 8 вересня у мене раптом посеред мосту через Дніпро спустило колесо в автомобілі. На СТО сказали, що причиною міг бути зумисний поріз. Тоді я не надала цьому особливого значення. Сьогодні я розумію, що прорізане колесо і вторгнення в мою автівку взаємопов'язані події. Розцінюю це як спробу психологічного тиску і залякування захисту і родини Реви. Можливо, це провокація, спрямована на ескалацію конфлікту у справі. Останнім часом ми викрили цілу низку системних фальсифікацій у справі, які стосуються не лише Дмитра, який абсолютно непричетний до терактів. Крім дзвінка з його телефону Сукачову, зробленого не Ревою, а працівником СБУ, ми викрили знищення правоохоронцями відеодоказів, підкидання листів із начебто вимогами терористів. А буквально щойно ми виявили, що спецслужби могли запобігти серії терактів у Дніпропетровську у квітні минулого року і задовго до них заарештувати Сукачова з Федоряком, бо мали відео з зображенням останнього і свідка, який його упізнав після першого вибуху у Дніпрі в листопаді 2011 року. За це все мають відповідати цілком конкретні люди в погонах, яким, напевно, видається за краще утопити всі ці факти в інформаційному шумі. Я вважаю, що в керівництва правоохоронних органів достатньо розуму, щоби не діяти такими методами. І зараз вони, як ніхто інший, мають бути зацікавлені в тому, щоби знайти цих зацікавлених провокаторів і зловмисників. Додам лише одне - мене це не зупинить, ми доможемося того, щоби Рева був на волі, а українці знали, хто і чому насправді підривав Дніпропетровськ», - заявила Оксана Томчук.

 

 

Наразі вона чекає на приїзд міліції на місце події та складання відповідних документі та заяви про кримінальне правопорушення.

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.