Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

СМИ

Навіщо докази? Суду і так все зрозуміло!

Вже понад дев’ять місяців розглядається в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська справа щодо терористичних актів в Дніпропетровську 27 квітня 2012 року. На лаві підсудних четверо.

Фантомні «теракти» у Харкові

Із обвинувачення «дніпропетровських терористів» може випасти харківський епізод. За версією слідства, в жовтні 2011 року в Харкові пролунали 2 вибухи – саме з них розпочали свою «підривну кар’єру» терористи, чиї бомби у квітні 2012 року травмували кілька десятків дніпропетровців.

Головний "терорист" оголосив голодування

Обвинувачений у скоєнні дніпропетровських терактів Віктор Сукачов оголосив, що розпочинає голодування.

Таку заяву він зробив 18 липня під час засідання в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська.

Він повідомив, що на такий крок його вимусило систематичне порушення судом і представниками державного обвинувачення кримінально-процесуального права, недотримання вимог Європейської конвенції з прав людини та тримання під вартою невинуватих осіб: Дмитра Реви та Льва Просвірніна.

А вас ще не призначили злочинцем?

Дмитро Рева, один з обвинувачених по справі дніпропетровських терористів, доказів вини якого просто не існує, вже другий рік поспіль перебуває під вартою. Зрозуміти логіку дій тих, хто залишає його за гратами, не маючи для того фактично жодних підстав, важко.

Павлов би плакав

Схоже, процес формування умовних рефлексів, досліджений Павловим, не розповсюджується на "сторожового пса суспільства". Небезпека аж кидається в очі – а пес або не туди дивиться, або просто спить.

Іменем «Першого національного»

Апеляційний суд Києва вирішив, що фільм «Адов ад» не ганьбить Дмитра Реву й не вказує на нього, як на «бомбіста» та «терориста нового типу».  Простіше кажучи, визнав право Першого національного на наклеп та свідому дезінформацію глядачів. 

Радіо «Свобода» неодноразово повідомляло про вибухи 27 квітня 2012 року в Дніпропетровську та про занепокоєність, яку викликають різні аспекти розслідування та судовий процес. 

Черговий «отжиг» від творців «Адова ада»

Сумнозвісна студія V-TV, яка, нехтуючи презумпцією невинуватості, ще до завершення досудового слідства оголосила Дмитра Реву "терористом" і "бомбістом", знову підтвердила свою репутацію, знову в ефірі Першого Національного.

Разыскивается преступление

Когда от политиков только и слышишь, что те или иные защищают Украину от фашистов, извращенцев, мигрантов, лучше просто публиковать фотографии избитых журналистов, активистов, злостных представителей той или другой группы, от которой нас якобы защищают.

Когда от министра внутренних дел или генерального прокурора слышишь фактически ту же самую байку о защитниках, это уже серьёзнее, но в принципе фотографий и тут достаточно, чтобы аудитория узнавала во всем блеске своих защитников, в том числе и тех, кто их покрывает.

Планове правосуддя

Минув приблизно рік з того часу, як про вибухи в Дніпропетровську за неповних 6 тижнів до початку Євро-2012 повідомили всі світові ЗМІ. За тиждень до першого в Україні матчу затримано чотирьох підозрюваних.

Правоохоронці із притаманною їм неповагою до презумпції невинуватості заявили президентові та суспільству про повне розкриття злочину. За словами Віктора Пшонки, "Є всі докази, що всі четверо осіб – безпосередні учасники цього тяжкого злочину".

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.