Дмитрий Рева безосновательно обвиняется в пособничестве днепропетровским террористам. C 31 мая 2012 года он находится за решеткой. 

Ему вменяют в вину лишь то, что он был знаком с Виктором Сукачевым – одним из ключевых обвиняемых – и был в центре Днепропетровска 27 апреля, когда прогремели взрывы.

Материалы следствия подтверждают, что Рева не причастен к терактам.

Этот блог создан для того, чтобы защитить невиновного и показать историю человека, который становится заложником системы, не признающей своих ошибок.

«Дніпропетровські теракти» були «освячені» СБУ?

Слідчі СБУ мали можливість ще в листопаді 2011 року викрити терористів, але не скористалися нею і допустили вибухи 27 квітня. Такий висновок можна зробити після показів свідків в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська.

 

11 вересня свідчення давали реалізатор, який стверджує, що продав мобільний телефон та стартовий пакет МТС підсудному Федоряку в листопаді 2011 року, а також слідчий СБУ Олег Смоляренко, який керував слідчо-оперативною групою, яка розслідувала перший вибух у Дніпропетровську в листопаді 2011 року.

 

Реалізатор каже, що детально описав особу, яка купила у нього телефон і стартовий пакет. За версією слідства, саме цей покупець відправляв з купленого номера смс «терористичного характеру» до СБУ. Під час допиту реалізатору демонструвалося відео з камер зовнішнього спостереження, на якому він упізнав того покупця. Тобто виходить, що станом на грудень 2011 року слідчі мали детальний опис підозрюваного, зроблений свідком, та зображення підозрюваного на відео.

 

Вказавши, що саме він керував слідчою групою та мав усі необхідні повноваження на видачу доручень і проведення оперативних заходів, слідчий Смоляренко не зміг згадати, які дії були здійснені правоохоронцями для встановлення особи цього покупця та його розшук.

 

«Це не дивно, оскільки в матеріалах справи немає жодного документа, який би підтверджував щонайменші спроби слідчих знайти підозрюваного у терактах. Не складався фоторобот, зображення з камер спостереження не поширювалося для розшуку цієї особи», - пояснив адвокат Дмитра Реви Віталій Погосян.

 

Слідчий Смоляренко дивувався у засіданні, чому йому задають такі очевидні запитання. На що суддя Вікторія Ігнатенко красномовно заявила: «Ми бачили, як проводяться у вас слідчі дії. Там все так добре проводиться… А ось тут все інакше проводиться, розумієте», - зазначила суддя, якій дісталася справа «терористів» з усіма її нестиковками та фальсифікаціями.

 

«Із самих же матеріалів справи, досліджених у суді, випливає, що слідство мало всю необхідну інформацію, аби встановити особу та місцезнаходження Віталія Федоряка і припинити діяльність так званої терористичної групи. Але відповідні дії не були зроблені, і менш ніж через півроку у центрі Дніпропетровська сталося чотири потужних вибухи та постраждали десятки людей. Якщо працівники СБУ такі некомпетентні, то за що вони отримали свої нагороди та подяки за «успішне розслідування»? А якщо вони дійсно професіонали, то напевно могли знати, хто і як готував ці теракти і допустили ці вибухи, фактично ставши співучасниками злочину проти суспільства», - заявила адвокат і сестра Дмитра Реви Оксана Томчук

Расписание заседаний

Аудио-записи суда

Если блог заблокируют

если это доменное имя не будет доступно по каким-либо причинам - ищите нас через google или yandex по запросам "Блог Дмитрия Ревы" и "Блог Ларисы Ревы".  есть инциденты >> подробнее

Последние комментарии

Навигация

Новости

Будьте в курсе последних новостей!

Вход в систему

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.